Společnost PROFIcomms s.r.o. je česká společnost, která již 25 let působí na trhu IT jako přední distributor komunikačních a bezpečnostních systémů. Sídlo má v Brně v nové vlastní budově, zastupuje na trhu špičkové výrobce z celého světa a jejich produkty a systémy nabízí zákazníkům nejen v České republice, ale i na Slovensku a dalších zemích. Společně s dodávkou produktů zajišťuje společnost PROFIcomms s.r.o. pro své zákazníky řadu obchodních a technických služeb.

Obchodní a produktový manažer

Hledáme posilu do našeho obchodního týmu, člověka s obchodními vlohami a technickým cítěním, kolegu, který bude schopen jak samostatně, tak i týmově vyhledávat a zpracovávat obchodní příležitosti v oblasti počítačových sítí, kamerových systémů a bezpečnostních aplikací.

Náplň práce:

Kandidát bude zajišťovat obchodní spolupráci se stávajícími i potenciálními zákazníky, zpracovávat nabídky a řešit projekty v oblasti aplikací pro podnikové, metropolitní sítě a datová centra, v oblastech kamerového dohledu a dopravních i bezpečnostních aplikací ze sortimentu špičkových světových výrobců, které společnost PROFIcomms s.r.o. zastupuje na českém a slovenském trhu.

Kandidát po zaškolení bude mít přehled o základních síťových jednotkách v rámci kamerových systémů i v oblasti podnikových sítí, bude se orientovat v kamerách a kamerových systémech, bude spolupracovat při prezentacích, školeních a dalších marketingových akcích. Bude se starat o svěřenou část portfolia společnosti a bude seznamovat ostatní kolegy s novinkami a aktivitami daného zahraničního výrobce. Při zaškolování i při běžné pracovní činnosti se bude moci opřít o zkušenosti a pomoc dalších obchodníků, produkt manažerů i technického a marketingového oddělení.

Požadavky na kandidáty:

  • VŠ nebo úplné SŠ vzdělání elektrotechnického (technického) směru
  • obchodní a prezentační schopnosti, kreativita, samostatnost, vysoká komunikační úroveň
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1-B2, český nebo slovenský rodilý mluvčí
  • zájem o techniku a elektrotechniku
  • běžná znalost práce v prostředí MS Office, řidičský průkaz sk.B,

Upřednostníme kandidáty, kteří:

  • znají problematiku počítačových sítí, znají funkcionalitu a vlastnosti síťových jednotek, případně mají praxi ve správě počítačových sítí, nebo
  • znají problematiku kamerových a bezpečnostních systémů, nebo
  • mají praxi v oblasti prodeje IT nebo bezpečnostních systémů, nebo
  • absolvovali školení na konfiguraci aktivních síťových prvků – např. CISCO akademie apod.

Nabízíme:

  • zajímavý plat s víceúrovňovým prémiovým ohodnocením a podíly na zisku
  • široké zaměstnanecké výhody a benefity (služební vůz i pro soukromé využití, stravenky, 5 dní zdravotní dovolené navíc, náhradní volno, mobil i pro soukromé využití, pružná pracovní doba, 13. plat…)
  • nekuřácké firemní prostředí, moderní kanceláře v nové vlastní budově s testovacími, jednacími a školícími prostory
  • práce se špičkovými světovými firmami a technologiemi
  • nástup možný ihned

Společnost
PROFIcomms s.r.o.
Adresa
Olomoucká 1273/91, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Telekomunikace, Account Manager, Obchodní zástupce, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.