Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, veřejná vysoká škola s mnohaletou tradicí.

PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA JUNIOR - úvazek plný/částečný (962)

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze hledá kandidáta/kandidátku na pozici

PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA JUNIOR (úvazek plný nebo částečný)

Pracovní náplň:
• Činnosti vyplývající z právní agendy školy

Požadavky:
• Ukončené právnické vzdělání v magisterském studijním programu, příp. student 5. ročníku právnické fakulty
• Základní orientace v právních předpisech platných v ČR
• Spolehlivost, samostatnost, komunikační, organizační a analytické schopnosti

Výhodou:
• Zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU
• Orientace v oblasti vzdělávání, výzkumu a inovacích
• Znalost vysokoškolského prostředí

Nabízíme:
• Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dětský koutek, odborná školení, jazykové kurzy, možnost cvičení pro zaměstnance, firemní rekreační zařízení, možnost parkování pro zaměstnance)
• 6 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí – zázemí stabilní české vysoké školy
• Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
• Pracoviště na Praze 6 v blízkosti stanice metra Dejvická
• Nástup dle dohody

Nabídka je určena i pro osoby s kratší právní praxí i dosud bez právní praxe.

V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem.

Společnost
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Adresa
Technická 1905/5, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.