STOKVIS TAPES - a leading independent adhesive tapes specialist with 20 production facilities spread across the globe.
The Stokvis Group is at the forefront of developments and innovative solutions in the tape industry.

IT analytik junior

Výrobní společnost Stokvis Promi s.r.o. (www.stokvistapes.cz), působící na trhu samolepících materiálů od roku 1991, součást celosvětového koncernu ITW, hledá kolegu/kolegyni na pozici IT analytik junior.

Pracovní náplň:

-spolupráce na správě IS (ERP a další aplikace) vč. pravidelných kontrol dat

-účast na rozvoji IS, spolupráce na firemních rozvojových projektech

-analytická podpora firemních procesů

-informační výstupy z dat příslušných aplikací nebo datového skladu, ad hoc i pravidelné reporty

-účast na testování a validaci externě dodaných řešení -podpora uživatelů

Požadavky:

-analytické a logické myšlení, komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

-ovládání Excelu (znalost kontingenčních tabulek výhodou) ovládání jazyka T-sql výhodou

-AJ středně pokročilý

-VŠ vzdělání (zaměření na IT výhodou)

-vhodné i pro absolventy bez praxe

S jakými technologiemi přijdete nejvíce do kontaktu / budete používat: MS Office 2016 MS SQL Server 2008 a MS SQL Server 2016, SQL Server Management Studio, jazyk T-sql Microsoft Dynamics NAV 2009

Nabízíme:
práci v úspěšné mezinárodní firmě
odpovídající finanční ohodnocení
možnost odborného vzdělávání
prostor pro seberealizaci
5 týdnů dovolené
stravenky
svoz z Prahy
příjemné pracovní prostředí

Místo pracoviště:

* U Trati 216, 252 61 Dobrovíz

Společnost
Stokvis Promi s.r.o.
Adresa
U Trati 216, Dobrovíz
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.