CZ překladatel/E-commerce specialista ve Varšavě

Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům nabere Váš interiér jiný směr a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Staňte se i Vy členem skvělého týmu a pracujte v největší firmě e-commerce s výrobky určenými pro vybavení a dekoraci bytových interiérů.

V tuto chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni do nákupního klubu westwing.cz.

Co budete dělat?

· Dbát nad správnost informací na stránce s ohledem na potřeby zákazníka

· Překládat popisky jednotlivých výrobků z polštiny do češtiny

· Představovat našim klientům žhavé interiérové trendy

· Tvořit slovník a usnadňovat si tak práci

· Pracovat s nejmodernějšími programy

· Nahrávat data do systému

Co byste měl/a umět?

· Perfektně ovládat češtinu (gramatiku a stylistiku)

· Znát polštinu na základní úrovni, a pokud ji neznáte, tak chuť se ji naučit

· Nebát se výzev a příležitostí

· Mít pozitivní přístup

Co nabízíme?

· Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 3měsíční zkušební době)

· Příležitostný home office (našim pracovníkům se snažíme vyjít vstříc)

· Flexibilní pracovní dobu (8-16, 9-17,10-18 nebo i jinak, vše si řekneme na pohovoru)

· Možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností (vše záleží jen na Vás)

· Práci v kolektivu sympatických lidí, úzkou spolupráci s týmy SK/PL v kanceláři přímo v centru Varšavy

· Soukromou zdravotní péči, dofinancování karty MultiSport, CityFit

· Atraktivní slevu na výrobky

· Nezapomenutelné integrační akce

· Pomoc při hledání ubytování

· Skvělého šéfa, který rád pomůže a poradí

WESTWING HOME & LIVING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Address
Varšava, Poland
Required education: Education is not important
Required languages: Czech (Proficient), English (Pre-intermediate)
Listed in: Economics and Business Finance, Culture, art, and creative work, Marketing
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

WESTWING HOME & LIVING GmbH, Joanna Steć