DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Elektromechanik

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:
Náplň práce:
Provádění pravidelných údržeb, dle servisních intervalů a potřeb provozů, na strojích CNC, montážních linkách a jednoúčelových strojích a robotech.
Diagnostikování a odstraňování závad na CNC, montážních linkách a jednoúčelových strojích
a robotech.
Provádění zápisů o údržbách v interním elektronickém informačním systému.
Evidence a objednávání servisních zásahů, komunikace s dodavateli svěřených strojů.
Účast na instalacích nových strojů a zařízení.
Účast na školeních.

Pracovní režim: nepřetržitý.
Termín nástupu: ihned.
Nástupní hrubá mzda: od 32 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení: od 35 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Vzdělání: SOU – vyučen - obor elektromechanik, nebo příbuzný obor, podmínkou vyhláška 50, minimálně §6.
Praxe v oboru nutná, min. 4 roky.
Znalost NJ nebo AJ výhodou.
Znalost MS Office, Simatic, Sinumeric.
Nutná znalost ovládání a provádění servisů CNC strojů, robotů, hydrauliky a pneumatiky.
Fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost

Společnost
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 32 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektromechanik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.