Společnost Inter Cars je největším evropským distributorem náhradních dílů na osobní a nákladní vozy. Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Belgie, Itálie a Ruska. Stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

ADMIN. PRACOVNÍK PRODUKTOVÉHO ODDĚLENÍ (autodíly) - junior

Náplň práce:

  • Správa a vedení administrativní agendy produktového oddělení
  • Podpora činnosti oddělení - úzká spolupráce s manažerem a jednotlivými členy týmu
  • Vyřizování vybraných objednávek, řešení dostupností zboží na skladech dodavatelů
  • Komunikace se zahraniční mateřskou společností a centrálním skladem v Evropě
  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními centrály společnosti, s pobočkovou sítí a sklady v ČR
  • Reporting a analýzy pro manažera produktového oddělení a pro vedení společnosti

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské nebo bakalářské vzdělání technického směru nebo se zaměřením na obchod, ekonomiku
  • Vítána zkušenost z obdobné pozice s poskytováním podpory produktovému nebo obchodnímu týmu
  • PC dovednosti - středně pokročilá úroveň: MS Office (Excel - pokročilý, kontingenční tabulky)
  • Aktivní AJ (komunikace s mateřskou společností probíhá v angličtině)
  • Vítána znalost techniky osobních automobilů a sortimentu autodílů a autopříslušenství nebo zájem o tuto oblast s proaktivním přístupem se v ní rychle zorientovat
  • Zralou osobnost s komunikačními a organizačními dovednostmi, asertivním a nekonfliktním jednáním, zákaznickým přístupem, se schopností vidět věci v souvislostech a obchodním kontextu, s chutí učit se nové věci
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, týmovost, loajalitu, bezúhonnost

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Vhodné i pro absolventy nebo uchazeče s kratší pracovní praxí - zaškolíme
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: Inter Cars Česká republika s.r.o. - centrála společnosti, Novodvorská 1062/12, Praha 4, PSČ 142 00

Společnost
Inter Cars Česká republika s.r.o.
Adresa
Novodvorská 1062/12, Praha – Lhotka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Auto - moto, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní asistent, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.