Pracovní náplň:

- Opravy, údržba, seřizování a kalibrování CNC obráběcích center a soustruhů (Systém Sinumerik 840D/Heidenhain), montážních linek a zkušebních zařízení
- Diagnostika a obsluha PLC systémů (Siemens a Schneider) a kamerových systémů (Omron)
- Obsluha a údržba základních a dotlačovacích kompresorů
- Stěhování, ustavení a zprovoznění strojů a zařízení

Kvalifikace:

- SOU s maturitou – praxe min. 2 roky
- Znalost elektro-vybavení technologických zařízení, porozumění - E-Plan
- Vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou
- Dobrá znalost a porozumění schématům pneumatiky a hydrauliky
- Výborná znalost procesů automatizace strojů a zařízení
- Znalost zásad použití bezpečnostních komponentů ve strojích
- Znalost použití běžných elektrotechnických měřících zařízení

Požadujeme:

- Schopnost sebemotivace, silná orientace na výsledky
- Schopnost řešit problémy
- Schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
- Ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

- Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
- Práci v příjemném kolektivu
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- Zaměstnanecké výhody

U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Společnost
KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.
Adresa
Svárovská 700, Stráž nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Dělník, Nástrojař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o., Robert Soukup
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.