Poskytujeme našim zákazníkům robustní, ale zároveň lehce použitelný software pro správu nemovitostí. Zabýváme se vývojem, implementací a integrací vlastního řešení, které pokrývá například agendu pravidelné i havarijní údržby, workforce management, reporting a analytické funkcionality.

Vývojář mobilní aplikace

Zabýváme se vývojem vlastního systému (dnes už je z toho takové malé ERP, ale stále s primárním zaměřením na facility management, tedy správu a údržbu budov) a hledáme do týmu parťáka, který si vezme pod křídla vývoj mobilní appky (iOS/Android). Takže helpdesk, energie, indoor navigace, offline provoz s vlastní db a mnoho dalšího. Troufneš si na to?


Informace o pozici

Společnost
Intrasoft s.r.o.
Adresa
Purkyňova 2121/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.