Advokátní kancelář Vogl & Partners s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme do svého týmu asistentku pro podporu právníků. Vogl & Partners je dynamická a rozvíjející se kancelář, poskytující právní poradenství české a mezinárodní klientele, specializující se na projekty v oblasti nemovitostí, korporátní poradenství a soudní spory.

Náplň:

administrativní podpora týmu právníků
zajištění organizačně-administrativního chodu kanceláře
komunikace s klienty a obchodními partnery
úprava a formátování dokumentů

Očekáváme:

znalost práce s PC a MS Office
vynikající znalost češtiny
komunikativní angličtinu
časovou flexibilitu
samostatnost a zodpovědnost
předchozí praxe na obdobné pozici nebo v advokátní kanceláři vítány

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a mladý kolektiv
práce na plný úvazek
kompetitivní finanční ohodnocení
25 dní dovolené, 3 dni osobního volna
zaměstnanecké výhody (stravenky, jazykový kurz, občerstvení na pracovišti aj.)

Společnost
Vogl & Partners s.r.o., advokátní kancelář
Adresa
Čelakovského sady 1580/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel