Ústav výpočetní techniky Univerzity Karlovy zajišťuje IT služby na Univerzitě - a to jak robustní páteřní infrastrukturu, tak i rozsáhlý Informační systém. Zajištění spolehlivé a bezpečné funkce těchto aplikací a funkční páteřní infrastruktura jsou pro chod Univerzity nezbytné a jsou také stěžejními činnostmi Ústavu výpočetní techniky.

Do našeho kolektivu hledáme nové kolegy na pozici

IT technik

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání (v oboru elektro výhodou)
  • velmi dobrou orientaci v IT problematice
  • velmi dobré vystupování, zákaznickou orientaci
  • administrátorskou znalost prostředí MS Windows
  • aktivní znalost sítí + protokoly
  • časovou flexibilitu
  • řidičské oprávnění skupiny B a aktivní řízení motorového vozidla
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • proaktivní přístup k řešení problémů
  • vysoké pracovní nasazení, schopnost a ochota učit se novým věcem

Upřednostňujeme:

  • zkouška v rozsahu vyhlášky 50/78 Sb. §5 a výše
  • praxi na podobné pozici
  • čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

  • podpora uživatelů v rámci celé společnosti (výjezdy po ČR)
  • správa uživatelských účtů
  • reporting vzniklých požadavků
  • zajišťování servisu výpočetní techniky
  • pomoc při administraci sítě
  • údržba hardware (nové instalace operačních systémů) a SW koncových zařízení

Nabízíme:

  • vstřícné jednání
  • zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • výhledově možnost dalšího vzdělávání (školení, certifikace)
  • možnost stát se součástí přátelského pracovního kolektivu
  • další benefity pro zaměstnance UK.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Spolu s životopisem zašlete také souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem a etickým kodexem společnosti.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Společnost
Univerzita Karlova - Rektorát
Adresa
Petrská 1180/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.