Jsme Saller Group – skupina společností zabývající se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o centermanagement. Naše úspěchy stojí na práci 300 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Především díky jejich profesionalitě trvale rosteme a jsme spolehlivým partnerem pro všechny nájemce.

Architekt obchodních center (místo práce v Německu)

„Probuďte v sobě vášeň pro reality a staňte se součástí úspěšné mezinárodní společnosti!“

Co vás čeká:

  • Koncepce a návrhy projektů pro komerční nemovitosti (standalones, obchodní centra i nákupní parky)
  • Vypracování plánů pronájmů pro budoucí komerční nájemce
  • Vizualizace a 3D zobrazení našich nemovitostí
  • Plány pro získání povolení
  • Jednání s úřady a externími projekčními kancelářemi
  • Odpovědnost za dodržování termínů, výdajů a kvality
  • Podpora kolegů z ostatních oddělení (facility management a stavební oddělení při rekonstrukcích, pronájmech atd.)
  • Vypracování konceptů požární ochrany
  • Organizace a realizace jednání o projektech

Váš profil:

  • Úspěšně ukončené studium architektury, stavebního inženýrství
  • Minimálně 2 roky profesních zkušeností
  • Dobrá znalost němčiny a češtiny/slovenštiny
  • Znalost práce s ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, případně i dalšími programy
  • Analytické myšlení
  • Znalost platných stavebních zákonů, norem a nařízení
  • Samostatnost, zodpovědnost, důslednost, týmové myšlení
  • Dobré znalosti MS Office, především Excelu
  • Místo pracoviště je ve Weimaru v Německu

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí neustále rostoucí společnosti a moderní pracovní prostředí
  • Práci ve zkušeném mezinárodním týmu s každodenním využitím němčiny
  • Občerstvení na pracovišti, SODEXO kartu, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce a mnoho dalšího
  • Možnost ubytování ve firemních bytech nedaleko firemní budovy za výhodnou cenu

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak neváhejte a zašlete nám životopis a průvodní dopis v německém jazyce.

Více o skupině Saller se dozvíte na www.saller-bau.com.

Společnost
NewCo Immo CZ GmbH, odštěpný závod
Adresa
In der Buttergrube 9, 99428 Weimar-Legefeld, Deutschland
Požadované vzdělání: Bachelor
Požadované jazyky: Tschechisch (fließend), Deutsch (Leicht fortgeschritten)
Zařazeno: Bauwesen und Immobilien, Architekt, Projektant, Konstrukteur
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Vollzeitbeschäftigung
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: Arbeitsvertrag
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Saller Group, Dana Mynaříková
+49 (0) 3643-8674-131