Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS, se sídlem v centru Prahy, je jednou z nejvýznamnějších advokátních kanceláří s dlouholetými zkušenostmi z mezinárodního prostředí. Specializuje se zejména na transakce v rámci korporátního práva a práva nemovitostí, restrukturalizace, energetické právo, soutěžní právo i daňové poradenství. V našem týmu působí vedle českých advokátů také advokáti a právníci s kvalifikací z Německa, Slovenska a Velké Británie. K našim klientům patří přední mezinárodní společnosti působící v klíčových ekonomických odvětvích.

Jsme členem bpv LEGAL, aliance advokátních kanceláří s pobočkami v Bratislavě, Bruselu, Budapešti, Bukurešti, Praze a Vídni, pokrývající svým poradenstvím oblast střední a východní Evropy. Díky spolupráci v rámci této aliance nabízíme svým klientů i spolupracovníkům širší spektrum služeb zahrnující i mezinárodní aspekty.

Advokátní koncipient do týmu vymáhání pohledávek

Nabízíme:

  • Zázemí renomované mezinárodní firmy s velmi dobrým postavením na trhu
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský kolektiv
  • Odpovídající finanční ohodnocení, firemní benefity
  • Vhodné i pro absolventy

Náplň práce:

  • Komplexní agenda vymáhání pohledávek včetně zastupování před soudy

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo v ČR
  • Vysokou úroveň odborných znalostí, přesvědčivé vystupování, výborný písemný projev, schopnost týmové práce a vysoké pracovní nasazení
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Nástup: ihned nebo dle dohody

Společnost
bpv BRAUN PARTNERS s.r.o.
Adresa
Na poříčí 1040/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.