ALTRANS ApS je dánská společnost, která již více než 29 roků poskytuje kvalitní dopravní, spediční a logistické služby. Pro posílení našeho týmu hledáme pracovníka/pracovnici na pozici Disponent / Dispečer do naší kanceláře v Dánsku.

DISPONENT/DISPEČER - DÁNSKO

Požadujeme:

  • praxi v oblasti mezinárodní kamionové dopravy
  • aktivní znalost německého nebo anglického jazyka - denní komunikace
  • základní znalosti polského jazyka výhodou
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • zkušenost s obchodní činností

Nabízíme:

  • perspektivní práci ve stabilní společnosti v zahraničí
  • motivující finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody - mobilní telefon, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dovolenou, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • práci v přátelském kolektivu
  • pomoc při hledání ubytování - buď v Dánsku nebo DE-Flensburgu a okolí

Náplň práce:

  • plánování, zajišťování a sledování přeprav
  • péče o zákazníky, rozšiřování portfolia zákazníků
  • koordinace česky/polsky hovořících řidičů
  • komunikace s dopravci
  • běžná denní operativa

Místo výkonu povolání:

Dánsko - Aabenraa. Do budoucna možnost dohodnutí výkonu práce z CZ

Nástup:

možný ihned

V případě zájmu zasílejte prosím životopisy v německém či anglickém jazyce

Společnost
Altrans ApS
Adresa
DK-6200 Aabenraa, Dánsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Polština (Základní)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Dispečer, Speditér, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel