GRUMANT s.r.o. – Dynamická a zavedená firma leader na trhu moderních obráběcích nástrojů, CNC strojů a technologie obrábění kovu, hledá nové pracovníky do týmu.

Podpora IT systémů a projekčního řízeni

Inovativní a dynamická firma v odvětví moderních technologii ve strojírenství hledá posilu do svého mladého týmu na HPP

Pozice - Podpora IT systémů a projekčního řízeni

Již tento název vypovídá že zájemce musí dobře znát a aktivně ovládat:

  • Zavedeni a implementace nových PC technologii ve spolupráce s dodavateli těchto produktu
  • Automatizace procesů ve firmě na bázi požadavku 4. průmyslové revoluce.
  • Analytické metody ve vztahu ke stávajícím zavedeným metodám práce firmy s cílem jejich modernizace a optimalizace.
  • Tyto požadavky muže lehce splnit osoba, co se nelení budovat vlastní úspěšnou karieru, umí improvizovat a rychle vytvářet hodnoty a mít za to skvěle adaptivní platové ohodnoceni na úrovní vyspělých státu EU na Západ.

Náplň práce:

  • Zavedeni a implementace nových technologii, procesů, automatizace a jiných velmi zajímavých věcí.
  • Časová flexibilita
  • Technická znalost počítačové technologie
  • Základní znalosti logiky firemní topologie na úrovni ERP systémů
  • Automatizace procesů ve firmě

Požadujeme:

  • Práce na HPP
  • kreativní myšlení
  • Zájem učit se novým věcem
  • Pohotové jednáni
  • Znalost technické AJ

Nabízíme:

Dobré finanční ohodnocení, odpovídající výkonu
Možnost určovat směr vývoje ve firmě

Společnost
GRUMANT s.r.o.
Adresa
Bečovská 1435, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel