Úspěšná česká firma, výrobce hodně známé značky spotřebního zboží, hledá IT specialistu/ku, který bude mít na starosti kompletní ICT problematiku ve firmě.

O čem ta práce je?

  • Budete se starat o kompletní ICT ve firmě jakožto jediný ajťák. Na centrále v Praze i vzdáleným přístupem na pobočkách po republice - HW, SW, LAN / WAN, zálohy dat, bezpečnost, databáze, IS, PBX, mobilní zařízení, podpora uživatelů atd. … zkrátka vše co s ICT souvisí
  • Funguje to zatím docela dobře, ale dobře je za 3 … a my potřebujeme, aby to fungovalo za 1 J takže budete mít volnou ruku v tom, jak celé IT zefektivnit
  • Budete tahounem firmy při zavádění nových technologií. Vymýšlet - co firmě zjednoduší IT život, co odstraní zbytečnou práci jejím zautomatiováním, jak lépe využít a sdílet data atd.atd … majitel firmy je změnám otevřený a rozumný rozpočet Vám rád schválí J

Proč je tato pozice lákavá?

  • Budete mít opravdu velkou volnost v tom, dělat si věci po svém. Svoboda, flexibilita, ale i zodpovědnost
  • Budete mít šéfa (přímo majitele firmy), který je férový, neformální člověk a dám se s ním mluvit o všem a na rovinu.
  • Budete mít velkou podporu v inovacích a posunu firmy na vyšší level.
  • V práci nečekejte nekonečné porady, KPI´s a podobné korporátní „vymoženosti“ … ale neformální a kooperativní prostředí menšího pohodového týmu, kde výsledky Vaší práce rychle uvidíte.

Jak si Vás představujeme?

  • Jako nadšence do moderních komunikačních technologií, který už má se samostatnou správou celé firemní sítě zkušenost. Nejlépe 2 až 3 roky na full time, ale když budete šikovný, dáme Vám šanci i jako absolventovi VŠ, který takhle pracoval během studia na VPP.
  • Jako člověka s ambicemi neustále se v oboru vzdělávat a učit se dál. Který je komunikativní a umí jednat s dodavateli i být vstřícný ke kolegům i když se zrovna něco nedaří nebo jde o maličkosti (… a zkoušela jsi to vypnout a zapnout, Jani?)
  • Jako parťáka, který umí vzít za práci, ale nezkazí žádnou zábavu … jestli Vám to takhle na první dobrou zní zajímavě, pošlete CV a setkáme se osobně.

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis přes tento odpovědní formulář neb přes náš web: consultahr.cz.


Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.


Informace o pozici

Společnost
Consulta HR s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.