Umožňujeme v INFOMATIC organizacím využít informační technologie k rozvoji svého podnikání. Specializujeme se na řešení digitální transformace firem. Zjednodušujeme lidem každodenní práci a zefektivňujeme chod firmy v přímé návaznosti na celkové provozní náklady, alokovaný čas a zpracovaný objem dokumentů i procesů. Nabízíme profesionální řešení obsahující procesní řízení, robotizaci, digitalizaci a vytěžování dat, biometrii, datovou analýzu a mobilní zpracování. Naše know-how je pevně ukotveno v našich zkušenostech, bohaté praxi a proaktivním přístupu k zákazníkům.

Projektový manažer

Co očekáváme od projekťáka?

Digitalizace je trend moderní doby. Řešíme projekty s různou délkou implementace a různými požadavky na digitalizaci. Hledáme kolegu na pozici Project Manager komu je vlastní diskuze se zákazníkem, vedení komunikační matice, status callů, meetingů a vytváření zápisů včetně 'kolování lidí v interním týmu Professional Services, tak i lidí zapojených do projektu u zákazníka. Všechno to má jeden výsledek. Projekt dle původního časového harmonogramu, spokojený zákazník, fungující projektový tým. Víš jak na to? Máš s pozicí projekťáka zkušenosti?

  • Je vám vlastní chuť do práce a dobrý pocit z dobře odvedené práce? Nadšení a přístup ke klientům ve spojení s úrovní znalostí, je to co nás odlišuje a to co nám pomáhá získávat klienty.
  • Máte rádi poznávání lidí a komunikaci? Pro projektového manažera je to základní předpoklad úspěchu, nebát se zjistit co lidi motivuje, co chtějí opravdu řešit a co je ve finále rozhodujícím faktorem, aby projekt úspěšně běžel a fungoval.
  • Komunikace a zase komunikace. Bez velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, systematičnosti v práci, schopnosti zvládat více aktivit a asertivity dle našeho názoru projektový manažer dělat nelze.
  • Jste tak trochu cifršpión a máte rád věci na svém místě? Reportování managementu a odpovědnost ohledně nákladů, dodržení specifikace a dodržení časového plánu projektu vyžaduje takovou povahu.
  • Máte alespoň 2 roky praxe ve vedení projektů dodávky softwaru? Pracujeme v SMB i Enterprise segmentu a potřebujeme si být jisti, že zvládnete odřídit velké projekty.

Výhodou bude, pokud budete umět

Naši dodavatelé jsou převážně v zahraničí. Občas narazíte na management u zákazníků, který je anglicky hovořící. Dokážete anglicky komunikovat?

Co vám můžeme nabídnout?

  • Jsme stabilní tým lidí, kteří mají společné zájmy i mimo firmu a kancelář.
  • Baví nás nabízet inovativní řešení a realizovat zajímavé projekty, které mají skutečný přínost pro naše klienty.
  • Naši lidi jsou pro nás naše zlato. Investujeme do jejich vzdělávání formou odborných kurzů, firemní angličtiny, ale i třeba pobytu na kole, horách nebo na vodě.
  • Očekáváme od vás výkon. I proto vám nabízíme týden zasloužené dovolené navíc a 2 dny zdravotního volna.
  • Jsme firma nabízející informační technologie. Máme tedy vlastní zázemí nabízených technologií k profesionální prezentaci a i vám dáme k dispozici pořádný a reprezentativní notebook a telefon.

Informace o pozici

Společnost
INFOMATIC s.r.o.
Adresa
Bucharova 1186/16, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel