Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Operátor dohledového centra

Náplň práce

  • monitorování stavu IT služeb, infrastruktury a tranzitní sítě
  • monitorování procesů v oblasti přenosu dat

Požadujeme

  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • dobré komunikační schopnosti
  • práce na směny 12 hodin den/noc
  • spolehlivost a důslednost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Širokou škálu firemních benefitů
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Místo pracoviště v Praze
  • Nástup dohodou

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Telekomunikace, Zákaznický servis, Pracovník call centra, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel