Medicínský reprezentant - i pro absolventy (PU, OC) IQM:2030

Pro renomovanou farmaceutickou společnost s významným postavením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Medical Representative pro oblast Ústí nad Orlicí, Svitavy, Prostějov.

Co Vás čeká:
* péče o svěřený region - návštěvy lékařů specialistů, lékáren
* portfolio léků URO, PAIN, SEX, OTC
* aktivní promování vybraných přípravků společnosti u lékařů
* organizace odborných seminářů
* reporting, administrativa

Požadujeme:
* VŠ vzdělání - zdravotnický, farmaceutický, přírodovědný směr výhodou
* zkušenost na pozici reprezentanta ve farma výhodou, vhodné však i pro VŠ ABSOLVENTY
* výborné komunikační a organizační schopnosti nutné
* samostatný a proaktivní přístup k řešení úkolů, ochota hodně cestovat
* chuť vzdělávat se a rozvíjet dál své dovednosti
* AJ výhodou pro další růst, uživatelské PC dovednosti
* ŘP sk. B aktivní řidič

Nabízíme:
* zajímavou ale náročnou práci v mladém a dynamickém kolektivu
* zázemí a benefity zavedené farmaceutické společnosti
* motivující finanční ohodnocení - fix + flexibilní složka s vazbou na dosažené výsledky
* průběžné vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu
* služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, IT

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Společnost
IQ-MED a.s.
Adresa
Prostějov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura