Etnetera a.s. více než osmnáct let pomáhá utvářet vzhled a funkčnost předních internetových portálu v ČR.

Linux administrátor do firmy, která spojuje rozdílné

Jsme Etnetera a doslova spojujeme svět. Třeba tím, že se informace od manažerů dostanou k zaměstnancům nebo od firem k zákazníkům. Komunikace je pro nás alfou a omegou – vyvíjíme totiž komunikační a obchodní platformy. Konkrétně třeba klientské portály, intranety, mobilní aplikace a nástroje firemní komunikace.

Orosilo se ti čelo při zmínce o komunikaci? Neboj, nehledáme člověka s prořízlou pusou a rétorickými dovednostmi. V tvém případě více oceníme bystrou mysl a technické znalosti.

Jakého parťáka chceme do našeho týmu adminů?

Pojmy jako Tomcat, MySQL, Mongo, Redis nebo haproxy by ti neměly znít jako názvy japonských vesnic. Samozřejmě nehledáme Supermana a neočekáváme brilantní znalost všech těchto nástrojů. Postačí, když budeš ovládat aspoň jeden, zbytek tě naučíme.

Máš-li povědomí o nástrojích Jenkins a Ansible a je pro tebe stejně jako pro nás zajímavá automatizace správy serverů, jsi náš člověk.

Pokud ukládáš logy místo do souboru do Elastic Stacku a co jde to s rozmyslem strčíš do kontejneru a spustíš v Dockeru, vysloužíš si u nás nejen uznalé poplácání po rameni, ale téměř jisté přijetí ;).

Práce pro tebe není jen místem, kam si denně chodíš odsedět svých osm hodin, ale třeba i příležitostí potkat nové lidi. Hledáme člověka, který mezi nás zapadne a stane se součástí našeho pestrého týmu.

Co ti můžeme nabídnout?

Finanční ohodnocení v rozsahu 35 000–60 000 Kč

Volbu tvé další cesty Etneterou

Můžeš být u vzniku nových řešení pro naše klienty a postavit je od začátku na zelené louce v Project týmu.

Možná je tvůj pohled na věci odlišný, pak tvé kroky mohou následovat do našeho bezpečnostního (CSIRT) týmu.

Předchozí body jsou pro tebe divočina a naopak je ti bližší dlouhodobá spolupráce s klientem a postupný rozvoj stávajícího projektu? Pak je tu Operation tým.

Pořád se nikde nevidíš? Baví tě víc infrastruktura, sítě, datová centra, Cloudy? Pak je tu pro tebe příležitost pomoc při správě pár racků plných HW a naším VDC a cloudovými službami (jsme účastníky projektu OpenNebula.org, využíváme AWS, MS Azure atd).

Možnost zavádět nové věci a postupy

A kromě práce jsou ti k dispozici:

Možnosti svobody a vlastní volby.

Necháme na tobě, zda v případě deštivého počasí půjdeš do práce, nebo pro tentokrát zvolíš práci z domova.

U nás si můžeš vybrat značku a model svého notebooku i to, do jaké pozice si nastavíš svůj polohovatelný stůl.

Kdy přijdeš do práce a kdy odejdeš.

Chápeme, že život není jen o práci. My ti jej obohatíme díky příspěvkům na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo jazykové vzdělání. Stravenky jsou samozřejmostí.

Nevyčerpatelná studnice vzdělávání a nových poznatků. Nové znalosti můžeš načerpat nejen na seminářích nebo workshopech, které si vybereš, ale i na pravidelném vnitrofiremním TechLunchi, kdy nad pizzou diskutujeme o nových trendech v návrhu aplikací.

Inspirativní prostředí plné zajímavých lidí a zábavy. Naše kanceláře v Holešovicích oplývají nejen komfortními a vizuálně zajímavými prostory, ale hlavně lidmi, které stojí za to poznat. A tuto příležitost určitě budeš mít díky řadě akcí, na kterých se mimo práci rádi potkáváme.

Podpora sportu u nás není jenom o Multisportce, sport máme opravdu rádi. Máme sprchy v prostorách Etnetery, takže můžeš ráno přijet na kole, nebo si přes poledne zaběhat.


Informace o pozici

Společnost
Etnetera a.s.
Adresa
Jankovcova 1037/49, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři.


Etnetera a.s., Pavla Jiroušková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.