Eyedea Recognition s.r.o. vyvíjí softwarové systémy pro detekci a rozpoznávání objektů v obraze, ve kterých se uplatňují technologie umělé inteligence a strojového učení. Mezi klienty patří respektované státní organizace, jako je EUROPOL, SDAT/DCPJ France, PČR a renomované tuzemské i nadnárodní firmy, jako jsou například Seznam, Toyota, Nielsen-Admosphere, Tattile a další. Výsledky naší práce mají celospolečenský dosah v mezinárodním kontextu. Více na www.eyedea.cz.

C/C++ developer pro umělou inteligenci a počítačové vidění

Zajímá vás umělá inteligence, strojové učení nebo počítačové vidění? Přidejte se k nám. Pracujeme na projektech, ve kterých se uplatňují nejnovější poznatky z oblasti umělé inteligence a strojového učení. Mezi naše klienty patří renomované tuzemské i nadnárodní firmy, jako jsou například Toyota, Nielsen-Admosphere, Tattile, Seznam i respektované státní organizace, jako je EUROPOL, SDAT/DCPJ a další. Výsledky naší práce mají celospolečenský dosah v mezinárodním kontextu. Nabízená pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Popis pozice

  • Vývoj desktopové aplikace včetně uživatelského rozhraní, která využívá naše knihovny pro pokročilou analýzu obrazu a rozpoznávání objektů.
  • Integrace algoritmů pro zpracovávání obrazu v reálném čase.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Pokročilé znalosti programování v C/C++
  • Zkušenosti s návrhem a vývojem GUI

Výhodou bude, pokud budete mít zkušenosti

  • s QT
  • s SQL databázovými systémy
  • s computer vision a machine learning
  • s Windows a Linux

Co vám můžeme nabídnout

  • přátelskou atmosféru
  • vyjímečné pracovní prostředí
  • pracovní výhody (flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 3 sick days a další)
  • spolupráce s univerzitami

Více o nás najdeta na www.eyedea.cz.

Společnost
Eyedea Recognition s.r.o.
Adresa
Vyšehradská 320/49, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.