Společnost, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje a prodeje CAD systému pro strojírenství a působí na trhu již od r. 1994, hledá vhodné kandidáty/ky na pozici Obchodně technický manažer v IT. Jedná se o příležitost pro každého, kdo rád komunikuje se zákazníky a obchodními partnery pomocí moderních informačních technologií, má obchodní myšlení se smyslem pro techniku, nechybí mu vytrvalost a zodpovědnost.

Obchodně technický manažer v IT

Náplň práce:

  • Komunikace s obchodními partnery v zahraničí
  • Vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí
  • Sledování trhu a nových trendů
  • Realizace obchodních kampaní
  • Komunikace se zahraničními a tuzemskými zákazníky (emailová, telefonická a osobní komunikace)
  • Komplexní péče o existující a nové zákazníky
  • Zpracování poptávek, tvorba nabídek

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru (obor strojírenství výhodou)
  • Aktivní znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • Znalost německého jazyka
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Obchodní způsob myšlení a orientace na zákazníka
  • Výbornou znalost práce na PC
  • Analytické schopnosti
  • Aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co dále oceníme

  • Zkušenosti s prodejem technických produktů či řešení ve strojírenství nebo s prodejem IT řešení
  • Obchodní nebo obchodně-technickou praxi v oboru CAD technologií
  • Znalosti internetového prodeje
  • Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Perspektivní a samostatnou práci
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní nekuřácké prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Plat složený z fixní a variabilní části (horní hranice platu není omezena)
  • Zaměstnanecké benefity: Mobilní telefon, týden dovolené navíc, stravenky ve výši 120 Kč/den, roční prémie, vzdělávací kurzy, školení, notebook, vlastní organizace náplně práce a možnost příležitostné práce z domova
  • Velký prostor pro seberealizaci, možnost vzdělávat se a rozvíjet vlastní kvalifikaci

Termín nástupu ihned, nebo dle dohody.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem. Těšíme se na Vás.

Společnost
VARICAD, spol. s r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Technika a vývoj, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Technik, Key Account Manager, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VARICAD, spol. s r.o., Vladimíra Grosmanová