Operátor ICT, a.s. je městskou společností, která pro Hlavní město Praha primárně zajišťuje agendu a řízení projektů Smart City, odborné poradenství v oblasti ICT a realizaci ICT projektů pro městské části a další městské společnosti.

Webový vývojář

Do našeho mladého vývojového týmu hledáme kolegu – vývojáře webových aplikací. Pracujeme na různorodých projektech zlepšující život v městském prostředí a pracujeme se spoustou dat. Máme na starosti např. systém Lítačky, projekty pro Smart Prague, datovou platformu nebo pro dopravní odbavovací systém. Chtěl/a by ses podílet na vývoji zajímavých projektů tam, kde to dává smysl? Přijď k nám na pohovor a domluvíme se, co by Ti nejvíce sedlo. Sháníme vývojáře od juniorů (klidně při škole) až po seniory.

Co budete dělat?

  • Vývoj interních i zakázkových webových aplikací
  • Vývoj nových inovativních řešení a rozšíření stávajících
  • Rozvoj stávajících webových aplikací
  • Specifikace a tvorba, nebo využití REST API
  • Práce s otevřenými daty
  • Testování a optimalizace řešení
  • Práce v malém vývojářském týmu

Jak má vypadat dobrý kandidát?

  • Znalost JavaScriptu, Node.js, nebo PHP (dle zaměření)
  • Znalost REST principů a zkušenosti s REST API
  • Základní znalost SQL
  • Základní znalost a zkušenost s MariaDB, MS-SQL nebo MongoDB
  • Schopnost psaní čistého a udržitelného kódu
  • Schopnost dobré dokumentace kódu
  • Invence při návrhu, samostatnost a preciznost při řešení problémů
  • Znalost, schopnost a zkušenosti s programováním na úrovni vysokoškolského vzdělání v oboru, získané studiem nebo praxí
  • Schopnost používat verzovací nástroj (Git/SVN)

Výhodou bude

  • Zájem o OpenData, otevřené platformy a OpenSource
  • Dobrá znalost Node.js, MongoDB
  • Znalost TypeScriptu
  • Znalost práce s některým z MVC frameworků
  • Nebát se sáhnout do legacy kódu
  • Znalost Linuxového prostředí, znalost Dockeru, zkušenosti s CI
  • VŠ titul z oboru

Co u nás naleznete?

  • Zaučení v moderních technologiích, školení, dobrou praxi a další osobní rozvoj
  • Flexibilní pracovní podmínky
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost pracovat s velkým množstvím zajímavých dat
  • Možnost seberealizace a práce na projektech pro zlepšení života v Praze
  • Neformální atmosféra malého týmu oddělení vývoje (cca 5 lidí)
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, MultiSport karta, xBox na pracovišti, ovoce na pracovišti, teambuildingové akce
  • Pracovní notebook, pracovní telefon s tarifem

Společnost
Operátor ICT, a. s.
Adresa
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Operátor ICT, a. s., Veronika Fertšáková
775 663 901