Operátor ICT, a.s. je městskou společností, která pro Hlavní město Praha primárně zajišťuje agendu a řízení projektů Smart City, odborné poradenství v oblasti ICT a realizaci ICT projektů pro městské části a další městské společnosti.

ICT Specialista

Jste seniorní ICT Specialista? Nebo naopak s touto profesí začínáte? Ozvěte se nám! Do našeho provozního týmu hledáme kolegy na pozici ICT specialista s praxí i bez ní.

Jsme dynamická městská společnost, která si drží svojí start-upovou atmosféru. Naším zájmem je posouvat úroveň inovací a vyvíjet a provozovat věci dobře a efektivně, tak, aby co nejvíce pomáhali Pražanům a dávali jim potřebný smysl. A k tomu potřebujeme právě Vás. Hlavní vaší pracovní náplní bude provoz a rozvoj unikátního projektu nového dopravního odbavovacího systému, který bude svým rozsahem a dopadem na koncové klienty největší v ČR.

Co budete dělat?

  • Správa, údržba a rozvoj největšího dopravně odbavovacího systému v ČR
  • Práce na unikátních projektech v rámci koncepce Smart Prague
  • Práce s nejnovějšími enterprise technologiemi z oblasti sítí, virtualizace, serverové infrastruktury apod.
  • Správa linuxových a Windows serverů
  • Administrace HW a SW
  • Monitoring, zálohování
  • Práce v malém a mladém kolektivu
  • Přímá spolupráce s ostatními kolegy z vývoje a rozvoje

Jak má vhodný kandidát vypadat?

  • VŠ vzdělání technického směru nebo praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Administrátorská znalost OS Windows Server 2012/2016. Znalosti administrace Unix systémů výhodou (Debian/Ubuntu/CentOS).
  • Administrátorská znalost MSSQL databáze. Zkušenosti se správou ostatních DB systémů výhodou (MySQL, MariaDB)
  • Aktivní zkušenost s virtualizačními systémy (VMWare, Hyper-V)
  • Aktivní a zodpovědný přístup k řešení problému, samostatnost
  • Časová flexibilita, ochota držet pohotovosti na telefonu v případě problému
  • Komunikativnost
  • AJ na úrovni znalosti číst technické dokumentace

Co u nás naleznete?

  • Flexibilní pracovní podmínky
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost pracovat s množstvím zajímavých dat
  • Možnost seberealizace a práce na zajímavých projektech pro zlepšení života v Praze (např. aplikace pro nový systém dopravy v Praze, aplikace pro eGovernment)
  • Neformální atmosféra malého týmu oddělení provozu (cca 5 lidí)
  • Práce v moderním prostředí s moderními technologiemi
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, MultiSport karta, ovoce na pracovišti, teambuildingové akce
  • Pracovní telefon s tarifem i pro soukromé účely
  • Pracovní notebook

Společnost
Operátor ICT, a. s.
Adresa
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Operátor ICT, a. s., Veronika Fertšáková
775 663 901