Asistent/ka obchodníka

Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Asistenta/ka obchodníka.

Popis pozice:

Vaším hlavním úkolem bude podpora obchodníka.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenost s komunikací po telefonu a mailu
  • Zkušenost s péčí o klienty
  • Ochotu učit se nové věci
  • Tah na branku
  • Aktivní a pozitivní osobnost

Náplň práce:

  • Péče o stávající klienty (získávání zpětné vazby, domlouvání schůzek)
  • Administrativní podpora obchodníkovi (zasílání reportů, zadávání a ukončování pozic, posílání objednávek)
  • Komunikace s klienty
  • Organizace obchodníkova kalendáře

Nabízíme:

  • Práci na HPP i částečný úvazek
  • Motivující finanční ohodnocení – fix + bonusy
  • Kariérní růst
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Kanceláře na Praze 2

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Telekomunikace, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.