Společnost IQ Group.cz s.r.o. je projekční kancelář, která pro svou "sestru" společnost IQ Electric.cz s.r.o., která podniká v oboru projektování elektro, nebo pro společnost IQ InTech.cz s.r.o., ta podniká v oboru projektování TZB (společnosti jsou součástí skupiny IQ GROUP www.iqg.cz), hledá vhodného kandidáta/kandidatku na níže uvedenou pozici.

Samostatný Projektant elektro

Nabízíme

  • Spolupráci s dynamicky rostoucí společností
  • Mentora a osobního kouče pro váš rychlý kariérní růst
  • Týmovou práci v mladém a motivovaném kolektivu
  • Možnost profesního rozvoje
  • Motivační odměna v závislosti na výsledku vaší práce
  • Nástup: dohodou

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru Elektro
  • Praxe 5 let v tvorbě projektové dokumentace, započítává se i praxe během studia VŠ
  • Praktická zkušenost a znalost AutoCad, REVIT, MS Office
  • Praktická zkušenost Sichr, E-PLan, Výpočet rizik dle ČSN EN 62305 - výhodou
  • Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost
  • Časová flexibilita

Náplň práce

  • Návrh systémového řešení, tvorba výkresů technické a ost. dokumentace (Silnoproud, Slaboproud, Rozvaděče, Měření a regulace, Ochrana před bleskem)
  • Projektový dozor na stavbě
  • Kooperace s ostatními členy týmu

Skvělá dopravní dostuponost - metro B, autobusy, vlak z Masarykova nádraží (Libně) - 10 min.

Nezaujala Vás tato pozice? Zkuste se podívat na www.iqg.cz na další!

Společnost
IQ Group.cz s.r.o.
Adresa
Lednická 1533, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel