Chceš, aby tvá práce dávala smysl? Chceš se podílet na rozvoji aplikace EasyCargo, která pomáhá optimalizovat plány nakládky po celém světě? Chceš být tím, kdo nám pomůže EasyCargo posunout na další level? Tak čti dál...

Jsme Bee Interactive s.r.o., mladá společnost, která má náročný začátek za sebou a skvělou budoucnost před sebou. Vytváříme a provozujeme vlastní aplikaci EasyCargo a hledáme vývojáře/vývojářku, který/á nám s tím pomůže.

Náplň práce

Budeš s námi vyvíjet aplikaci EasyCargo v C# s využitím technologií jako ASP.NET MVC, Entity Framework a Unity. Práce je to velice různorodá, takže se určitě mnoho naučíš a nebudeš se nudit.

Při naší spolupráci se setkáš s technologiemi a pojmy jako Windows Server, IIS, SQL Server, Selenium, TDD, DDD, UX, Android, iOS, PowerShell apod.

Očekáváme

Měl/a bys znát C# a ASP.NET, ale nejdůležitější je nadšení pro programování a chuť učit se novým věcem. Tak si budeme rozumět, ať už jsi rostoucí junior/ka nebo ostřílený/á senior/ka.

Co Ti za to nabízíme

  • Možnost práce na full/half time nebo OSVČ
  • Volná pracovní doba
  • Možnost práce ve vlastním tempu a dotažené kvalitě, bez zbytečného prudění – důležité jsou výsledky. Protože klíčová rozhodnutí při vývoji produktu děláme my v týmu na základě zpětné vazby zákazníků, nejsme pod tlakem několika málo odběratelů a můžeme nabízet kvalitní službu.
  • Příležitostný home office je samozřejmostí, i když upřednostňujeme práci ve společné kanceláři
  • Okamžitý dopad tvé práce - přidaná hodnota se u nás hned pozná
  • Velice různorodý obsah práce – od 3D vizualizace a GUI po backend a platební systémy, možnost rozvoje nakládacího algoritmu
  • Podílet se na vývoji aplikace, kterou již dnes používá přes sto firem ve více než 40 zemích světa
  • Otevřený a férový kolektiv
  • BONUS: Možnost 3D tisku na Prusa i3 MK2, zázemí pro přípravu dobrého jídla

V našem technologickém kolektivu jsme nadšenci do programování s touhou po učení se novým věcem a seberozvoji. Pro nás nemožné neexistuje, i když zrovna nevíme jak to udělat. Když nevíme, tak se zeptáme a nebo si informace zjistíme. Učíme se také díky vlastním rozhodnutím, za která dokážeme nést odpovědnost.

Chováme se k sobě fér, víme co od sebe čekat a proto se nám dobře spolupracuje. Práci děláme proto, že nás baví, ne proto že musíme. “Proč to dělat dobře, když to jde rychle” je heslo, které u nás nemá místo, považujeme si spolehlivost a pečlivost.

Máš podobný přístup jako my? Pokud chceš, aby tvá práce dávala smysl a byla lidem k užitku, určitě se nám ozvi. Přilož prosím svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.


Informace o pozici

Společnost
Bee Interactive s.r.o.
Adresa
Čimická 819/86a, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Základní), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.