Integrated Micro-Electronics je vedoucím globálním poskytovatelem výrobních služeb v oblasti elektroniky pro automobilový průmysl. Naše produkty používají nejprestižnější výrobci automobilů na celém světě.
Integrated Micro-Electronics má 17 000 zaměstnanců v 9 zemích světa v 17 výrobních lokalitách a 4 vývojových střediscích.
Zaměstnáváme lidi, kteří se rádi učí, zlepšují a vyhledávají výzvy.

Pro náš závod v České republice hledáme:

Inženýr testovacích zařízení/Test Engineer

Inženýr testovacích zařízení je zodpovědný za správné nastavení a bezproblémový provoz testovacích zařízení pro průmyslovou elektroniku.

Náplň práce:

  • údržba, opravy, kontrola a inovace HW a SW testovacích zařízení
  • analýza poruch testovacích zařízení
  • zavádění nápravných opatření, zlepšování spolehlivosti a výkonnosti testerů
  • konzultace, návrhy a spolupráce s dodavateli testovacích zařízení
  • podpora úseku výroby a oddělení projektu při zavádění nových výrobků
  • návrhy a realizace testovacích zařízení
  • tvorba dokumentace testovacího zařízení

Požadavky:

  • VŠ (elektro) nebo SŠ (elektro) a min. 3 roky relevantní praxe
  • znalost elektrických schémat a mikroprocesorové techniky
  • Vyhláška 50/78 Sb. (minimálně §6) velkou výhodou
  • manuální zručnost, zkušenosti s pájením
  • uživatelská znalost MS Office
  • min. mírně pokročilá znalost AJ
  • dobré analytické schopnosti, schopnost kreativního řešení problémů

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení

Chcete spojit svoji kariéru s moderními technologie a podílet se na realizaci zajímavých projektů? Pokud Vaše odpověď zní ano, neváhejte nám zaslat Váš životopis, velmi rádi se s Vámi setkáme.

Společnost
Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Adresa
Třemošná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Miroslava Michálková
Plzeňská 1067, 33011 Třemošná, Česká republika
377 882 615