IT Administrátor (i při studiu)

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

V našem rozvíjejícím se IT teamu připravujeme moderní řešení umožňující jednoduchou práci s výzkumnými daty a jejich pohodlné využití ve firmě. Programujeme na míru moderní a uživatelsky příjemné online reportingy pro české i mezinárodní klienty. Vymýšlíme a programujeme také SW pro sběr dat, který je použitý na tabletech, smartphonech a dalších mobilních zařízeních.

Nyní hledáme kolegu na pozici:

Co budete dělat?

  • Spravovat fyzické i virtuální servery s OS Windows i Linux
  • Starat se o doménu Active Directory
  • Spravovat rozsáhlou LAN / WLAN síť
  • Bezpečnost interních systémů a sítě
  • Komunikace s mezinárodním IT týmem
  • Správa databází (MSSQL i MySQL)
  • Rozvíjet stávající a implementovat nová SW řešení
  • Automatizovat procesy

Co očekáváme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost operačních systémů Windows/Linux
  • Základní znalost TCP/IP architektury
  • Inovativní přístup při řešení problémů
  • Znalost anglického jazyka (alespoň na komunikativní úrovni)
  • Schopnost efektivně a logicky řešit problémy
  • Spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co Vám nabízíme?

  • Práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v mezinárodním prostředí
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty
  • Různorodou práci v mladém a přátelském týmu
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Možnost práce i na částečný úvazek (při studiu pro studenty VŠ)

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.