Asistent/ka prodeje Pankrác - brigáda

Hledáte přivýdělek? My hledáme brigádníky!

Do týmu společnosti Next, pro pobočku v OC Arkády Pankrác hledáme:

  • Studenty, kteří si chtějí přivydělat a získat cenné pracovní zkušenosti
  • Maminky na rodičovské dovolené, které nechtěji ztratit kontakt s trhem práce
  • Důchodce, zejména pak ty s kladným vztahem k dětem

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost výběru směn (ranní, odpolední, víkendy)
  • Různorodou pracovní náplň
  • Práce na skladu, prodejně, zajištění zákaznického servisu
  • Dlouhodobou spolupráci a odpovídající finanční ohodnocení

Váš profil:

  • Flexibilní
  • Zodpovědný a komunikativní
  • Se smyslem pro detail
  • Se zájem o módu a prodej
  • Proklientský přístup
  • Časová flexibilita

V případě, že splňujete výše uvedené základní požadavky a máte zájem o práci s módou, pošlete svůj životopis. Těšíme se na spolupráci.

Společnost
NEXT PK s.r.o.
Adresa
Na Pankráci 1727/86, Praha – Nusle
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 14.2.2018 – 31.12.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.