TB Facility s.r.o.

Úklid autosalonu, Praha 10, Nástup IHNED!

Nabízíme volné místo pracovnice v úklidu.
Jedná se o úklid autosalonu Praha 10- kousek od metra Skalka.

Úklid probíhá pondělí až pátek od 16:00, úklid je cca na 4H.

Náplň práce: luxování, utírání prachu, úklid WC a koupelny, úklid kuchyňky, vytírání, leštění zrcadel, atd.

Mzda činí 9000 Kč/měsíčně - Při dobré práci, po měsíci navýšení měsíční mzdy na 10 000,-Kč

Hledáme pouze vážné zájemce o dlouhodobou spolupráci.

Nástup možný IHNED!

Požadujeme
Čistý trestní rejstřík, dochvilnost, samostatnost, pečlivost.

Nabízíme
Možnost další spolupráce, dobré platové ohodnocení, slušné jednání.

Společnost
BusinessClean
Adresa
Novostrašnická 1205/33, Praha – Strašnice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 100 – 105 Kč / hodina
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 23.2.2018 – 31.12.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.