e-Finance, a.s. je investiční společností působící na českém trhu od roku 2001.
Hlavní činností e-Finance, a.s. je investiční činnost do nemovitostí v České Republice, developerská činnost, zakládání, nákup a držení obchodních korporací jejichž hlavní ekonomickou činností je správa vlastních nemovitostí.
Součástí společnosti e-Finance, a.s. je také realitní divize e-Finance Reality, která zajišťuje prodeje nemovitostí klientům z řad fyzických i právnických osob.

Právník, právnička pro realitní divizi

Skupina e-Finance hledá kandidáta na pozici ,,PRÁVNÍK PRO REALITNÍ DIVIZI ". Budete dalším mezičlánkem mezi prodávajícím a kupujícím klientem. I na Vás bude záviset výkon a úspěch realitní divize. Velikou předností na této pozici je Vaše příjemné vystupování, schopnost bezkonfliktní komunikace, obchodní dovednosti v jednání a samozřejmostí znalost práva.

Náplň práce:

  • příprava dokumentace a smluv zejména v oblasti práva nemovitostí a stavebního práva
  • jednání s klienty prodávajícími i kupujícími
  • jednání se správními orgány
  • spolupráce při řešení záležitostí souvisejících s právní problematikou prodávaných či kupovaných nemovitostí

Požadujeme:

  • znalost v oblasti práva nemovitostí
  • znalost stavebního práva výhodou
  • pečlivost, svědomitost, zodpovědnost
  • příjemné a seriózní vystupování a schopnost jednat s lidmi

Nabízíme:

  • mzdu od 25.000 Kč
  • práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu v centru Brna
  • zázemí prosperující společnosti
  • práci na HPP
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • volný vstup do eFi Wellness & Fitness (www.efihotel.cz)
  • cenově zvýhodněné stravování v místě pracovišt, sleva do našich gastro provozů

V případě Vašeho zájmu se neváhejte přihlásit přes odpovědní formulář. Budeme se na Vás těšit!

Společnost
e-Finance,a.s.
Adresa
Bratislavská 234/52, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel