Významná společnost v oblasti interiérového designu se sídlem na Mallorce, Španělsko, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na vedoucí pozici designéra kuchyní s profesní orientací na oblast kuchyní značek nejvyšší kvality.

Náplň práce:

· Realizace a prezentace projektů designu kuchyní značek PREMIUM

· Příprava rozpočtů

· Koordinace a dohled prodeje kuchyní

· Poradenství, zákaznický servis a prodej

Profil:

· Ukončené studium v oboru interierového designu

· Zkušenost s designem a prodejem kuchyní značek kategorie PREMIUM minimálně 2 roky

· Skvělé komunikační dovednosti a profesionální přístup

· Zkušenost s programy designu kuchyní a AutoCADu

· Anglický a německý jazyk na vysoké úrovni nebo na úrovni rodilého mluvčí

· Pozitivně hodnotíme předchozí zkušenost na vedoucí pozici a dobré obchodní dovednosti

· Rychlý nástup

Nabízíme:

· Zázemí v dynamicky se rozvíjející společnosti

· Práci na plný úvazek

· Odpovídající platové ohodnocení

Společnost
Terraza Balear
Address
C/ Islas Balears 18, Santa Ponsa, Palma
Required education: College
Required languages: English (Advanced) nebo German (Advanced)
Listed in: Civil engineering and real estate trade, Designer
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.