Bechtle direct s.r.o. je dceřiná firma Bechtle AG (www.bechtle.com), největšího evropského resellera IT techniky. Bechtle AG je velká mezinárodní firma s 8 500 zaměstnanci, obratem přes 3,6 miliardy Euro (2017) a ročním růstem okolo 15%. Firma je kótovaná na německé burze v rámci indexu TecDAX 100 (100 nejdůležitějších technologických firem v Německu). V roce 2014 byla Bechtle AG vyhlášena globálním partnerem číslo 1 firmy Hewlett-Packard, je jednou ze tří firem v Evropě, které se mohou pyšnit nejvyšší partnerskou úrovní (Titanium/Black) firmy Dell v regionu EMEA a je také Platinum Plus partnerem firmy Lenovo.

Bechtle direct s.r.o. byla založena v roce 2011 a stala se jednou z důležitých firem nabízejících výrobky předních světových výrobců výpočetní techniky koncovým zákazníkům v B2B a B2G segmentu na českém a slovenském trhu. Bechtle na lokálním trhu nabízí nejen dodávky výpočetní techniky, ale umí nabídnout i zpracování komplexnějších projektů. Díky procesům a nástrojům nastaveným mateřskou společností umí Bechtle v ČR a na Slovensku nabídnout kvalitu, která byla šita na míru významným evropským a světovým zákazníkům a to jak firemním, tak zákazníkům z veřejné sféry.

Bechtle je součástí Globální IT Aliance (GITA, http://www.gita.com/), která nabízí korporátním zákazníkům stejnou kvalitu služby a stejné nákupní procesy ve všech významných světových regionech.

Více informací o nás - LinkedIn (Bechtle direct s.r.o.), Youtube (Bechtle AG).

Administrativní asistent(ka) Key Account Manažera

Hledáme administrativního asistenta/asistentku!

Hledáme administrativního asistenta/asistentku do týmu Key Account Manažera. Pokud Vás naplňuje práce v rámci přesně zadaných a vymezených úkolů, nebo jste čerstvý absolvent SŠ či VŠ a přemýšlíte o kariéře v obchodu obecně nebo přímo IT a chcete získat praxi, dejte nám o sobě vědět!

Co potřebujete umět?

Sháníme člověka s chutí pracovat a u toho se zároveň něco naučit. Člověka spolehlivého, který bude umět fungovat v rámci malého týmu.

Co Vám dá ve výběrovém řízení výhodu?

Alespoň základní znalosti výpočetní techniky a moderních trendů v IT, schopnost orientovat se a dorozumět se v mezinárodním prostředí( angličtina na komunikativní úrovni je nutná ).

Co vám můžeme nabídnout

Práci na plný nebo i částečný úvazek, slušné finanční ohodnocení, možnost získat praxi a něco se naučit. Možnost budoucí kariéry u dynamické a rychle rostoucí firmy, i v rámci mezinárodních struktur firmy. Pravidelný kontakt se zákazníky a dodavateli. Nabízíme práci v obchodu a IT!


Informace o pozici

Společnost
Bechtle direct s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1595/14, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři.