Hnutí DUHA je nezávislá ekologická nezisková organizace.

Hledáme někoho, kdo nám pomůže se získáváním zahraničních grantových zdrojů.

Hledáme někoho, kdo:

  • si umí organizovat vlastní čas,
  • zvládá číst anglické (případně i německé) texty a výborně komunikovat v tomto jazyce,
  • má zkušenosti s přípravou projektových žádostí a zkušenosti s organizací grantového fundraisingu,
  • se orientuje v grantovém prostředí ekologických témat,
  • má zájem o práci ve vlivné neziskové organizaci a chce získat zkušenosti s grantovým fundraisingem,
  • se orientuje v ekologické problematice a ví, co dělá Hnutí DUHA,
  • umí pracovat s Google aplikacemi (hlavně google dokumenty).

Jaká je náplň této pozice?

  • podílet se na grantovém fundraisingu Hnutí DUHA,
  • zajistit grantovou administrativu zahraničních zdrojů (sledování grantových uzávěrek, spolupráce s pověřenými pracovníky programů na přípravě grantových žádostí a rozpočtů),
  • příprava samotných grantových žádostí,
  • tvořit databázi zahraničních nadačních zdrojů (včetně vedení stážistů vyhledávajících tyto zdroje)
  • spolupracovat na strategickém fundraisingu (vyhledávání vhodných dárců, jednání s donory, příprava rozvojových grantů),
  • jednání s nadacemi a dalšími dárci,
  • účast na plánování programů Hnutí DUHA.

Co nabízíme?

  • 0,4 úvazek od dubna 2018 (možnost dřívějšího nástupu výhodou),
  • místo v kanceláři v Brně nebo v Praze,
  • plat 7 200 - 8000 Kč (podle zkušeností, plus pololetní odměny až 4 800 Kč podle výsledků práce),
  • příležitost nasávat zkušenosti s grantovým fundraisingem velké neziskové ekologické organizace,
  • přátelskou kulturu práce,
  • získání kontaktů,
  • možnost organizovat si čas podle sebe,
  • 25 dní dovolené,
  • pracovní mobil, stravenky.

Úvazek je možné kombinovat s paralelně nabízenou pozicí “office manager” (doplnění do celého úvazku).

Kdo jsme a co děláme?

Hnutí DUHA už pětadvacet let prosazuje zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Zapojujeme veřejnost a vedeme odvážné kampaně. Naši práci umožňuje především laskavá podpora dárců: jednotlivců i nadací. Nejdůležitější pro naši práci jsou příspěvky lidí. Příjmy Hnutí DUHA pocházejí také z grantů, které dostáváme na projekty od českých i mezinárodních nadací a různých státních zdrojů.

Pokud do toho chcete jít s námi, pošlete motivační dopis a svůj strukturovaný životopis do neděle 25. února.Do předmětu e-mailu prosím uveďte “fundraiser”.

Vybrané zájemce/kyně pozveme k pohovorům, které proběhnou ve čtvrtek 1. března 2018 v Brně. Další informace poskytne: Marie Horáková, telefon 608 714 469.

Společnost
Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic
Adresa
Údolní 567/33, Brno – Brno-město
Lublaňská 398/18, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic, Martina Melezínková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.