Business Controller

Pro našeho klienta, společnost zabývající se módou pro ženy a děti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Business Controller

Náplň práce:

  • Zajištění stanovených cílů
  • Analýza prodejních výsledků a vedení rozpočtu společnosti
  • Rozvoj ziskovosti při dlouhodobém prodeji
  • Komunikace s obchodními manažery
  • Sledování dlouhodobých a krátkodobých ukazatelů KPI
  • Podílení se na finančních auditech, zajištění školení, návštěvy prodejních míst
  • Provádění finančních rozhodnutí v souladu s předpisy země a společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomické
  • 3 roky praxe v obdobné pozici
  • Komunikativní AJ (výborná úroveň)
  • Dobré analytické schopnosti
  • Zkušenost s vedením lidí

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení 45 000 – 55 000 Kč
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Sleva na oblečení 30%
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Místo pracoviště: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Vrcholový management, Analytik prodeje, Finanční analytik, Financial Controller, Rozpočtář/kalkulant, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.