Skladník

Pro našeho klienta, společnost, provozující velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník.

Náplň práce:

  • Příjem zboží na sklad
  • Výdej zboží ze skladu
  • Udržování skladu
  • Přejímka, bezchybná manipulace se zbožím ve skladu a inventarizace zboží
  • Jednoduchá práce se čtečkou kódů

Požadujeme:

  • Vstřícné a slušné vystupování
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Loajalita a samostatnost
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Fyzická zdatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe ve skladu na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Budete součást stabilní a stále prosperující společnosti - 25 let na trhu
  • Budujeme tým a atmosféru spolupráce
  • Nabízíme interní vzdělávací programy a možnost profesního růstu
  • Nabízíme motivující fixní plat 19 000 – 31 000 Kč, po zapracování motivační variabilní složka mzdy
  • Budete mít možnost získat další ohodnocení dle výsledků
  • Příspěvek na stravování
  • Benefitní systém Cafeterie po jednom odpracovaném roce
  • Místo pracoviště: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 19 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Elektrotechnika a energetika, Logistik, Specialista logistiky, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.