Novartis s.r.o.

SANDOZ, Sales Representative OTC - střední Morava – Novartis s.r.o.

Název pozice:

SANDOZ, Sales Representative OTC - střední Morava

Popis:

Job summary:

Company: Sandoz
Location: Moravia, Czech Republic
Reference: 233969BR
Type: Full Time
Salary (CZK): Negotiable
Benefits: Excellent

Účel pozice:

Zodpovědnost za podporu prodeje vybraných přípravků společnosti v daném regionu u stávajících i nových zákazníků:Hodonín, Kroměříž, Olomouc, Přerov, Prostějov, Uherské Hradiště, Vsetín, Vyškov, Zlín.

Hlavní pracovní náplň:

• Návštěvy vybraných skupin zákazníků (lékárny, velkoobchodníci), aktivní reklama
• Propagace výrobků společnosti pomocí obchodní a marketingové strategie
• Příprava obchodních reklamních aktivit v lékárnách
• Podpora prodeje skrze odborné vzdělávání: semináře, prezentace, aktivní účast na konferencích a jednáních
• Zodpovědnost za dosahování prodejních cílů a růstu prodeje ve stanoveném regionu
• Analýza prodejních dat v pravidelném intervalu
• Pravidelné a stálé zlepšování svých znalostí o produktech, samostudium
• Pravidelná aktualizace firemní databáze klientů, reporting

Požadavky:

• VŠ vzdělání (biologického směru, učitelství, FTVS) a 1-2 roky praxe na obchodní pozici ideálně ve farmacii
• SŠ vzdělání a min. 3 roky praxe na obchodní pozici ideálně ve farmacii
• Český jazyk - na úrovni rodilého mluvčího
• Obchodní myšlení, schopnost budovat dlouhodobé obch. vztahy
• Bydliště v rámci daného regionu nutné
• ŘP skup. B

O Sandoz

Sandoz patří mezi globální lídry na trhu generik. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme generické léky, farmaceutika a farmaceutické meziprodukty, jakož i biofarmaceutika a biogenerika pro všechny hlavní oblasti léčby. Nabízíme celosvětově pacientům přípravky obsahující přibližně 1000 molekul. Máme zastoupení ve více než 130 zemích světa a naše přípravky jsou dostupné pro přibližně 90 % světové populace. Usilujeme o to, aby naše vysoce kvalitní přípravky byly dostupné kdekoliv na světě, a abychom byli blízko jak pacientům a lékařům, tak i obchodním partnerům.

Benefity:

vynikající platové podmínky
výkonnostní prodejní bonusy
důraz na balanc mezi prací a soukromým životem
flexibilní pracovní doba
příspěvek na penzijní a životní úrazové připojištění
5 týdnů placené dovolené
zaměstnanecký systém Cafeteria
služební vůz i pro soukromé používání
osobnostní rozvoj a možnost profesního růstu

NEJEDNÁ SE O ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU DOVOLENOU.

‘I came for the job, I stay for the culture’

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Zlín
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

Zlín

Zaměstnavatel:

SANDOZ

Kontaktní osoba:

Klara Willekens