Již 17 let spolupracujeme se zákazníky na projektech v oblasti lidských zdrojů. Realizujeme vzdělávací programy pro týmy i jednotlivce a odborný servis v oblasti vyhledání a výběru zaměstnanců.
Více o nás na www.krcteam.cz

Obchodní zástupce v showroomu (podlahové krytiny)

Máte obchodního ducha? Zajímáte se o bytový design? Domluvíte se anglicky? Pak Vám nabízíme pracovní pozici obchodního reprezentanta do pražského showroomu, kde se budete kompletně starat o zákazníky. Kromě tvorby nabídek, prezentace sortimentu, do kterého patří nejen koberce a podlahy, ale také tapety či truhlářské práce se zapojíte do celkového chodu showroomu, komunikaci se zahraničními dodavateli a vedení skladového hospodářství. Hledáme kandidáta, který nebude obyčejným prodavačem podlahových krytin, ale proaktivního člověka se smyslem pro detail a s prokazatelným zákaznickým přístupem. Pokud hledáte pracovní uplatnění v malé, české společnosti tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a rádi vás zařadíme do výběrového řízení pro společnost, která je úspěšná už 25 let na trhu a zabývá se nejkvalitnějšími podlahovými krytinami.

Jaká bude náplň práce?

  • prezentace a seznámení příchozích zákazníků se sortimentem
  • vypracování cenových nabídek
  • prodej zboží – podlahy, koberce, tapety atd.
  • spolupráce s techniky a ostatními spolupracovníky
  • zajištění kompletního chodu showroomu
  • jednání se stávajícími klienty a akvizice nových zákazníků
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • skladové hospodářství – příjem a výdej a objednávání zboží
  • fakturace

Co očekáváme my od vás?

  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxe na obdobné pozici
  • zájem o oblast podlahových krytin či bytového designu
  • AJ slovem i písmem – denní využití v komunikaci s dodavateli
  • komunikativnost, pozitivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • schopnost vést obchodní jednání s dodavateli i náročnými klienty
  • příjemné vystupování

Co vám za to nabízíme my?

  • moderní pracovní prostředí v showroomu
  • zajímavou a rozmanitou práci
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zázemí prosperující firmy 25 letým působením na trhu v ČR
  • HPP na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení + benefity (stravenky, náhradní volno)
  • Místo pracoviště Praha
  • Termín možného nástupu ihned

Společnost
KRC People, s. r. o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Prodavač, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.