AGJ00105-2 OFFICE MANAGER/KA -Facility a Property Management

Pro velkou zahraniční společnost pohybující se v oblasti developerských projektů, výstavby a provozu komerčních objektů, pro činnosti v provozu office center, obchodních objektů a oblast spojenou s projektovými činnostmi, hledáme šikovnou, komunikačně zdatnou osobnost pro pozici:

OFFICE MANAGER/KA - služby Facility a Property Managementu

Na uvedené pozici jste klíčovou osobou pro divizi, chod, podporu manažera. Máte odpovědnost za administrativu a organizaci úkonů zaměřených na provoz a správu budov. Dále za administrativní chod klíčové divize, organizaci a správu firemní dokumentace, zpracovávaní podkladů pro smlouvy, podporu agendy fakturace. Součástí agendy je zpracování vyúčtování služebních cest za oddělení apod. Důležitá je kooperace s dalšími odbornými úseky firmy.

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- organizační, administrativní zkušenost 2 – 5 let
- samostatné uvažování, komunikační zdatnost
- klademe důraz na vstřícné a loajální jednání – „JSME NA JEDNÉ LODI, JSME KVALITNÍ ZNAČKA“
- PC znalost – vyšší uživatelská - MS Office – znalost Excel
- znalost angličtiny – komunikace se zahraničím

Nabízíme práci pro stabilní a stále se vyvíjející firmu, dlouhodobou spolupráci s kvalitním ohodnocením. Máme týden dovolené navíc a další benefity. Velmi pěkné, designově zajímavé kanceláře v centru Prahy, přímo na metru. Možnost dalšího rozvoje.

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme vzhledem k požadované praxi, zkušenosti a dalším specifikům pozice. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozváni k osobnímu pohovoru do 5 pracovních dnů. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za pochopení.


Informace o pozici

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Office Manager, Administrativní pracovník, Asistentka, Facility Manager, Fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková