Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti regionálních městech Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Ústí nad Labem, Praha, Svitavy a Brno nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Z důvodu rozšiřování týmu vypisujeme výběrové řízení na níže uvedenou pozici na hlavní pracovní poměr.

Asistentka pro provozovnu Svitavy

Náplň práce

  • Administrativní podpora pobočky Škoda ve Svitavách
  • Práce na recepci (pošta, vyřizování telefonů, první kontakt se zákazníkem atd.)
  • Zpracování zákaznických dotazů
  • Příprava podkladů ke smlouvám (pojištění, leasing, atd.)
  • Práce se systémem Helios
  • Vedení pokladny, fakturace
  • Starost o chod pobočky (shromažďování podkladů pro mzdy, atd.)
  • Spolupráce a komunikace s jednotlivými odděleními napříč firmou (HR, FIN, marketing atd.)

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou, vhodné i pro absolventy
  • Pečlivost, schopnost vlastní organizace práce, řízení priorit, sledování úkolů a termínů
  • Myšlení a jednání orientované na zákazníka
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Uživatelská znalost práce na počítači (Microsoft Office)
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Práci v rychle se rozvíjející a stabilní společnosti
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Benefity (Firemní stravování, firemní rekreační zařízení na horách, slevy na servisování vlastního vozu a jiné)
  • práce na HPP (směnný provoz)

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Svitavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení
Zařazeno: Administrativa, Auto - moto, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.