Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti regionálních městech Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Ústí nad Labem, Praha, Svitavy a Brno nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Z důvodu rozšiřování týmu vypisujeme výběrové řízení na níže uvedenou pozici na hlavní pracovní poměr.

Prodejce nových vozů Volkswagen

Náplň práce

- pravidelný kontakt a péče o stávající zákazníky firmy
- rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty
- prezentace a prodej vozů, doplňků, finančních produktů, pojištění
- koordinace mezi prodejem a poprodejními službami
- účast na marketingových aktivitách a akcích na podporu prodeje

Požadujeme

- ukončené SŠ / VŠ vzdělání
- zkušenost na obchodní pozici i v jiném oboru, přirozené obchodní myšlení
- dobré komunikační schopnosti pro osobní, telefonický i písemný kontakt se zákazníky
- profesionální zastupování obchodních zájmů firmy
- vlastní iniciativu i v oblastech podpory prodeje, zákaznických akcí, marketingu
- uživatelskou znalost práce MS Office
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

- kariéru v atraktivní oblasti prodeje nových vozů u jednoho z největších dealerů vozů
- zázemí, stabilitu, růst, finanční a obchodní sílu
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- garantovaná mzda + progresivní odměny a provize dle pracovního výkonu
- benefitní program - služební vůz, mobilní telefon, firemní stravování, firemní rekreační zařízení na horách, a jiné.
- nástup dle dohody
- místo pracoviště – Svitavy

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Svitavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Auto - moto, Obchodní zástupce, Prodejce vozů, Fleet manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.