Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti regionálních městech Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Ústí nad Labem, Praha, Svitavy a Brno nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Z důvodu rozšiřování týmu vypisujeme výběrové řízení na níže uvedenou pozici na hlavní pracovní poměr.

skladník / prodejce náhradních dílů Renault a Hyundai

Náplň práce:

  • objednávání, příjem a výdej náhradních dílů a příslušenství
  • prodej náhradních dílů přes pult a neautorizovaným servisům
  • naskladňování dílů na příslušnou skladovou pozici
  • hmotná odpovědnost za sklad náhradních dílů
  • zodpovědnost za správnost dokladů – příjemky, výdejky, dodací listy
  • komunikace se zákazníky
  • komunikace se servisním a obchodním oddělením
  • spolupráce při inventuře

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rozvíjející se české společnosti
  • pracoviště autorizovaný servis v Ústí nad Labem (Renault a Dacia)
  • práce na HPP – dvousměnný provoz
  • zaměstnanecký benefitní systém (příspěvek na stravování,školení, firemní rekreační zařízení a jiné)
  • nástup ihned nebo dohodou

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Ústí nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Auto - moto, Administrativní pracovník, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.