EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1993 a je součástí mezinárodní skupiny Europapier Group, která je lídrem ve velkoobchodním prodeji papíru ve střední a východní Evropě s pobočkami ve 13 evropských zemích.

Asistent/ka marketingu (správa webu, on-line marketing)

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání

- angličtina - pokročilá úroveň

- velmi dobrá znalost práce na PC

- analytické myšlení, kreativita, vysoká míra loajality a morálních zásad, schopnost rychle se učit

- samostatnost, ale i smysl pro týmovou práci

- zkušenosti z oblasti marketingu výhodou

- zkušenosti se správou webu/e-shopu výhodou

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení

- práci v přátelském kolektivu

- při plnění cílů společnosti navíc 13. mzda, Flexi Passy, kvartální odměny

- možnost využití levného tarifu mobilního operátora

- další firemní benefity (stravenky, týden dovolené navíc, příspěvěk na penzijní pojištění atd.)

Náplň práce

- asistentská činnost

- příprava podkladů a prezentací

- tisková média - ve spolupráci s externími grafiky

- správa webu (aktualizace, vkládání příspěvků)

- správa e-shopu (informační)

- on-line (FB, Instagram)

- organizace MKT akcí (eventy)

- spoluúčast na tvorbě MKT aktivit

- vzorkovna (příprava vzorků materiálu)

Společnost
EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r.o.
Adresa
K pérovně 1384/13, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel