FrontEnd kodér

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti fitness a zdravého životního stylu, kterou tvoří tým zapálených lidí, eshop, síť prodejen a výdejen, magazín, zároveň je influencerem na sociálních sítích, prodejcem, učitelem a motivátorem v jednom a snaží se veřejnost přimět k aktivnímu životnímu stylu, hledáme vhodného kandidáta na pozici FrontEnd kodér.

Náplň práce:

  • Budete pracovat spolu s nadšenými lidmi, kteří se snaží něco vytvořit
  • Budete upevňovat již vytvořené základy a pomůžete nám je postupně rozšiřovat a inovovat
  • S kolegy budete udávat směr frontendu e-shopu s obratem přes 150 milionů ročně

Požadujeme:

  • Velmi dobrá znalost HTML5 včetně povědomí o SEO-friendly kódu
  • Velmi dobrá znalost CSS3
  • Zkušenost s pre-processory ideálně i post-processory (používáme PostCSS společně s Gulpem)
  • Zkušenosti se šablonovacími jazyky ideálně s Latte
  • Pokročilejší základy JavaScriptu (píšeme bez jQuery a složitější scripty píše vždy backenďák)
  • Základy toho, jak fungují vyhledávače a jak psát SEO-friendly kód
  • Základní příkazy v GITu (nebo můžeš používat SourceTree)

Nabízíme:

  • Zázemí v krásných kancelářích v centru Brna
  • Karta Multisport
  • Stravenky
  • Sleva na kompletní sortiment e-shopu
  • Sickdays
  • Pestré firemní akce
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webdesigner, Operátor, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.