Junior sales manager/ vedoucí showroomu- designové osvětlení

Pro zastoupení významné značky designového osvětlení v designovém studiu hledáme kolegu/kolegyni na novou pozici vedoucí showroomu/ sales & technical consultant – designové a systémové osvětlení.
Jde o komplexní samostatnou a tvůrčí činnost v pozici, která nabízí osobní realizaci a rozvoj ve více oblastech. Předpokladem je převažující práce v showroomu - především aktivní osobní komunikace s partnery, klienty, architekty…

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe v oboru (prodej, ev. prodejně-technická pozice ve firmě dodávající osvětlení, popř. jiné prvky v oblasti dodávek a vybavení budov, elektro, design, architektura apod.)
  • komplexní znalost práce s PC
  • dynamická, samostatná a proaktivní osobnost
  • výborné komunikační schopnosti, zodpovědnost a zájem o design
  • aktivní znalost AJ ( komunikace s mateřskou firmou, klienti, podklady, školení..)
  • ŘP sk. B

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za chod studia, showroomu, denní kontakt se zákazníky
  • tvorba nabídkových prezentací v systému abra, excel, pwp
  • výpočet umělého osvětlení v systému dialux (zaučení)
  • management obchodních případů, odpovědnost chod realizací „od a do z“
  • organizační zajištění průběhu obchodních jednání
  • pomoc při mtg akcích
  • vedení databáze kontaktů (crm)
  • udržování a spolupodílení se na vzhledu showroomu
  • správa a údržba ceníků a cenovek
  • jednání s dodavateli ve vztahu ke konkrétním zakázkám, zajišťování informací a vzorků pro team, product management
  • týdenní report nadřízenému

Nabízíme:

  • samostatnou a tvořivou obchodní činnost pro světovou značku
  • aktivní podíl na vybudování nového showroomu
  • finanční ohodnocení s pohyblivou motivační složkou
  • mobil, notebook, dovolená navíc
  • zahraniční cesty, odborná školení
  • přátelský tým kolegů etablovaného designového studia
  • nástup možný ihned

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v českém i anglickém jazyce.

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday, Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Account Manager, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní zástupce, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura