DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Najdete je na drill.cz

FINANČNÍ ŘEDITEL

Pro významnou zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:

• Zodpovědnost za veškeré finanční toky ve firmě

• Optimalizace finančních procesů

• Sestavování finančních ukazatelů (rozpočty, výhledy, plány)

• Aktivní spolupráce s managementem a ostatními pobočkami v rámci ČR/zahraničí

• Vedení menšího týmu lidí

Požadujeme:

• VŠ vzdělání – ekonomický směr/ technický směr se zaměřením na finance

• Min. 3 roky praxe na obdobné manažerské pozici v mezinárodní výrobní společnosti podmínkou

• Celková délka praxe alespoň 8 let – controlling ve výrobní společnosti, účetnictví…

• Pokročilou znalost programů MS Office (zejm. Excel, Acces výhodou)

• Výbornou znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou

• Analytické myšlení, rozhodnost, komunikativnost, flexibilitu, silné manažerské dovednosti

Nabízíme:

• Top manažerskou pozici v nadnárodní společnosti

• Velmi motivující platové podmínky

• 5 týdnů dovolené, mnoho dalších benefitů

• Služební automobil pro soukromé účely

• Potenciál pro další profesní rozvoj do mezinárodních struktur

Lokalita: Plzeňský kraj

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/vhodnou kandidátkou, neváhejte nám zaslat Váš aktuální životopis v anglickém jazyce.

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DRILL Business Services, Lucie Čapková