Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na Executive search,poradenství v oblasti HR na management a Top pozice. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní, na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

Web programátor senior/ PHP programátor senior

Pro našeho významného klienta, stabilní a prosperující společnost, v současné době exkluzivně obsazujemepoziciWeb programátor senior/ PHP programátor senior.

Náplň práce:

  • údržba a tvorba webových aplikací
  • orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu
  • vývoj a aktualizace aplikací
  • návrhy řešení a jejich implementace

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost PHP – objektové programování, vícevrstvá architektura, návrhové vzory, konfigurace PHP
  • minimálně roční praxi v oboru
  • orientaci ve webové problematice a otázkách bezpečnosti na webu
  • znalost SQL (znalost Oracle databáze a jazyka PL/SQL výhodou)
  • znalost CSS a HTML
  • znalost Javascriptu, ideálně frameworku JQuery
  • znalost práce se SOAP nebo REST webservices
  • znalost verzovacího a distribučního nástroje Git a manažeru závislostí pro PHP Composer
  • znalost webserveru Apache a jeho konfigurace
  • schopnost orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky
  • schopnost týmově i samostatně pracovat, logické myšlení a chuť programovat

Výhodou:

  • znalost knihoven Nette, Dibi, Doctrine2
  • znalost vyhledávacích serverů Apache Solr nebo Elasticsearch
  • znalost OS Linux

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení, bohatý systém benefitů, 2x ročně bohaté odměny
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • prostor pro seberealizaci, možnost profesního růstu
  • mobilní telefon, notebook k osobním účelům
  • dovolenou 5 týdnů v kalendářním roce
  • pružnou pracovní dobu - 37,5 hod/týdně

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura