MEZINÁRODNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOST HLEDÁ VHODNÉHO KANDIDÁTA NA POZICI

Referent/ka nákupu

REFERENT/KA NÁKUPU

Náplň práce

  • příjem a kontrola faktur
  • práce v ERP systému
  • kontrola ceníků a jejich aktualizace
  • spolupráce s dalšími odděleními (controlling, údržba aj.)
  • komunikace s dodavateli
  • tvorba analýz, pravidelný reporting
  • administrativa (skenování, vyřizování pošty, tiskařské práce aj.)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • praxe v oblasti nákupu
  • zkušenosti z controllingu a environmentu výhodou
  • výborná znalost AJ (denní užití), znalost NJ výhodou
  • MS Office (Excel), výhodou zkušenost s ERP
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikační, analytické schopnosti
  • časová flexibilita, samostatnost, reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou 3 měsíce)
  • osobní a profesní rozvoj
  • mzda dle dosažených zkušeností (25 - 40 000 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zdravotní program a další zaměstnanecké benefity
  • možnost nástupu ihned

V případě zájmu o tuto pozice nám zašlete svůj strukturovaný životopis.

Další volné pozice sledujte na www.arietepersonal.cz

Společnost
ARIETE personal s.r.o.
Adresa
Lovosice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Asistentka, Nákupčí, Office Manager, Referent, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ARIETE personal s.r.o., Julie Benátská
702 153 380