Co vás čeká

Hledáme kolegu/kolegyni, který/-á se bude věnovat marketingu, především se zaměřením na merchandising, a částečně i propagaci zoo a pořádání akcí v zoo. Jeho/jejím hlavním úkolem je přispět ke zlepšení prodeje výrobků spojených se zoo a safari ve Dvoře Králové, a tím získat prostředky například na záchranu ohrožených druhů zvířat v jejich původním prostředí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme kolegu/kolegyni, který/-á budem mít spoustu nápadů, jak všechno kolem proměnit v zisk. Měl/-a by být schopný/-á samostatné práce, ale zároveň zapadnout do týmu. Musí ovládat PC a mít řidičský průkaz B.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti z marketingu, znalost polštiny, angličtiny či němčiny stejně jako výborné stylistické schopnosti a znalost zvířat jsou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Nabídnout vám můžeme práci pro špičkovou evropskou zoo a safari - to nikde jinde ve střední Evropě nenajdete.

Tím, že je ZOO Dvůr Králové jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů České republiky, budou výsledky vaší práce určitě vidět.

Získáte zkušenosti v týmu, který má na starosti zcela ojedinělé projekty - a to nejen v rámci ČR, ale i z mezinárodního hlediska.

Dále nabízíme služební mobil a PC, flexibilní pracovní dobu, příspěvěk na služební obědy, ubytování přímo v areálu zoo, příspěvěk na penzijní pojištění (u partnera zoo), celoroční cestovní pojištění a pět týdnů dovolené.

Platové ohodnocení dohodou.

Společnost
ZOO Dvůr Králové a.s.
Adresa
Štefánikova 1029, Dvůr Králové nad Labem
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZOO Dvůr Králové a.s., Jan Pařík
+420 499 311 295