AGV00140 KOORDINÁTOR MEDIÁLNÍHO PROSTORU - TV media

Pro přední mediální a komunikační agenturu hledáme do týmu nového spolupracovníka na pozici:

KOORDINÁTOR MEDIÁLNÍHO PROSTORU - TV media

Náplň práce:

- Strategické plánování mediálního prostoru v TV
- Správa a evidence zakázek, práce v plánovacím SW
- Jednání se zákazníky a dodavateli (především TV)
- Příprava media plánů pro zákazníky
- Nákup mediálního prostoru pro klienty a jeho správa
- Administrativa a práce s číselnými výstupy

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe min. 1 rok, praxe v mediální agentuře příp. -praxe na obdobné pozici výhodou
- Znalost práce na PC na pokročilé úrovni (MS Office - především Excel)
- Znalost nákupního SW výhodou (např. Mamut, Golem aj.)
- Středně pokročilá znalost AJ
- Zkušenost s plánováním a analytickou prací s čísly
- Komunikativní osobnost s proklientským přístupem

Nabízíme práci v moderním a příjemném prostředí stabilní a silné společnosti. Odpovědnou práci na významných projektech a odměňování odpovídající pracovním výsledkům včetně zajímavých firemních benefitů.

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme vzhledem k požadované praxi, zkušenosti a dalším specifikům pozice. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozváni k osobnímu pohovoru do 5 pracovních dnů. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Administrativa, Prodej a obchod, Media Planner, Referent, Obchodní referent, Asistent v médiích, reklamě, PR, Administrativní pracovník, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.